KONST / Litografier / Färglitografi 11565484
nr 1156 5484
Staffan Hallström
(1914-1976), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 21/60, signerad, bladets mått: 70x50
Utrop:
1.200 kr
Såld:
800 kr
måndag 22 januari 2018
kl 18:53:33
22/1 17:29:20
Staffan Hallström
Läs mer om Staffan Hallström